Masz pytania?

Zadzwoń: 500 170 518

Aktywne Wakacje: obóz piłkarski

Stowarzyszenie GTW zaprasza na

AKTYWNE WAKACJE: OBÓZ PIŁKARSKI

Termin: 16.08.2024 – 23.08.2024 (8 dni, 7 noclegów)
Miejsce: Zajazd Jurajski w Podlesicach
Dla kogo? Dla dziewczynek w wieku 6-13 lat oraz chłopców w wieku 8-12 lat

 

 

Wśród przepięknych krajobrazów Jury Krakowsko-Częstochowskiej leży Zajazd Jurajski w Podlesicach koło Zawiercia. Tak unikalne położenie gwarantuje idealną oprawę dla wycieczek, obozów czy „zielonych szkół”. U podnóża Góry Zborów, blisko skałek, lasów i innych terenów zielonych organizujemy letni obóz.

 

 

Obóz ma charakter sportowo-rekreacyjny. Podczas obozu oprócz treningów piłkarskich będziemy realizować m.in. zajęcia aktywności fizycznej w różnych formach, wycieczki piesze, kąpiele wodne, odnowę, zajęcia motoryczne.

 

 

Każdemu dziecku opłacamy ubezpieczenie NWW PZU Sport. Nadzór nad prowadzonymi przez nas obozami, a także kwalifikacjami kadry sprawuje Kuratorium Oświaty. Każda osoba z kadry posiada niezbędne uprawnienia oraz zaświadczenie o niekaralności z KRK. Ośrodek posiada zgody Państwowej Straży Pożarnej, Kuratorium Oświaty oraz Sanepidu. Jesteśmy wpisani do Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach, Polskiego Związku Piłki Nożnej (Śląski ZPN) oraz do Śląskiego Zrzeszenia LZS. Kadra jest ubezpieczona NNW oraz OC w PZU Sport.

Zgłoszenie

Krok 1

Zapoznaj się z warunkami organizacji obozu.

Krok 2

Wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Krok 3

Pobierz i wypełnij kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku.

Krok 4

Pobierz i wypełnij umowę.

Krok 5

Umowę, kartę kwalifikacyjną oraz potwierdzenie wpłaty zadatku wyślij na: nabory@gtwgliwice.pl

Oryginały dokumentów zanieś do Stacji Artystycznej Rynek (Rynek 4-5, Gliwice) od wtorku do piątku w godz. 12:00 – 20:00.

Koszt

1 800 zł brutto za uczestniczkę


Stowarzyszenie GTW, ul. Zwycięstwa 1/1, 44-100 Gliwice

Numer rachunku: mBank 85 1140 2004 0000 3302 8350 8637

Tytułem: Imię i nazwisko dziecka – obóz piłkarski 2024


200 zł brutto – bezzwrotny zadatek płatny do 7 dni od zgłoszenia

1 600 zł brutto – płatne do 31.07.2024


Jeśli potrzebujesz faktury, poinformuj nas o tym wypełniając odpowiednie pole w formularzu zgłoszenia.

Honorujemy Kartę Dużej Rodziny (zniżka 10%).

Opłać w sklepie

Planowany program obozu

Przykładowy plan dnia

Transport, wyżywienie, nocleg

Obóz zakwaterowany będzie w ośrodku Zajazd Jurajski / Rancho Jura w Podlesicach.

Uczestniczy zakwaterowani będą w murowanym budynku z pełnym węzłem sanitarnym, w pokojach 4-6 osobowych. Każdy pokój ma swoją łazienkę, szafki, szafę, stół, krzesła. Pokoje są zamykane. Do naszej dyspozycji jest też świetlica, pomieszczenie socjalne, wiata, salka do motoryki, boisko Orlik. W ośrodku jest Kawiarnia-Pizzeria. W okolicy jest sklep spożywczy. Obiekt jest ogrodzony i monitorowany.

 

Wyżywienie obejmuje 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad z podwieczorkiem oraz kolację. Zapewniamy wodę dla uczestników.

 

Transport:
Wyjazd 16 sierpnia 2024 o godz. 11:00 z Gliwic, autokarem (Boisko Orkana 8, Gliwice).
Powrót 23 sierpnia 2024 ok. godz. 14:00 w to samo miejsce.
Transport zapewnia firma Michtur.

Informacje dodatkowe

Podczas obozu uczestnicy korzystają z telefonów komórkowych i sprzętów elektronicznych w ograniczonym zakresie – podczas ciszy poobiedniej oraz po kolacji. Cały czas dostępny będzie numer kierownika obozu – 500 170 516.


W czasie wycieczek uczestnicy otrzymają telefony, aby zrobić pamiątkowe zdjęcia. Telefony i inne sprzęty elektroniczne są zabierane na noc. Zawodniczki mają odpocząć i się regenerować.


Sugerujemy zabrać kieszonkowe ok. 15-20 zł na dzień. Kieszonkowe na obóz będzie można zdeponować u kierownika. Prosimy o drobne banknoty, przygotowane w kopercie z napisaną kwotą oraz imieniem i nazwiskiem uczestniczki.