Masz pytania?

Zadzwoń: 500 170 518

Laptopy posłużą do działań edukacyjnych naszym podopiecznym – zarówno lokalnym jak i gościom z Ukrainy. Komputery sprawdzą i dostosują nasi przyjaciele z PCStore. Dziękujemy i przybijamy piąteczkę za wspólne działanie!

 

Massive Pixel Creation to Katowicka firma IT, specjalizująca się budowaniu cyfrowych produktów z użyciem nowych technologii mobilnych i internetowych. MPC znane jest z realizacji projektów, które cieszą się uznaniem odbiorców w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Zachodniej Europie czy nawet w Australii.

Jak w każdej rodzimej firmie IT i w tej występuje rotacja sprzętu komputerowego, a wśród wartości firmy jest wspieranie działań charytatywnych. Dlatego decyzja o wsparciu inicjatywy „Ogarniamy komputery” organizowaną przez Stowarzyszenie GTW była dla nich naturalnym krokiem.

Jako firma, w ramach autorskiego programu MPC Charity, corocznie wspierają Szlachetną Paczkę, domy dziecka czy wybrane inicjatywy przez naszych pracowników. W 2021 roku wzbogacili inicjatywę o program Type2Help, gdzie aktywizują pracowników, do dzielenia się wiedzą ekspercką na łamach bloga firmowego, a za każdy dostarczony artykuł, jako firma przekazują odpowiednią kwotę do puli, która później jest przekazana na wybraną akcję charytatywną.