Masz pytania?

Zadzwoń: 500 170 518

 

W 2022 roku przygotowaliśmy dla Was aż dwa tygodnie, podczas których przeniesiemy się do odległego kosmosu, a także do warsztatu artysty. W programie zajęcia plastyczne, animacje, gry i zabawy, wyjście do kina, niezapomniany spacer po Gliwicach z przewodnikiem, a także pamiątkowy dyplom i gadżety dla każdego uczestnika.

Turnus 1
Termin: 14.02-18.02.2022
Temat: Kosmos!

Pierwszy tydzień zimowych ferii rozpoczniemy od wspólnej podróży do kosmicznych przestworzy. W tym celu zbudujemy rakietę, a także zadbamy o odpowiednie wyposażenie każdego astronauty. Będziemy tworzyć układ słoneczny, poznamy interesujące ciała niebieskie. W programie również doświadczenia i eksperymenty dla młodych naukowców, tworzenie animacji poklatkowej, odkrywanie Gliwic podczas wycieczki z przewodnikiem. Tydzień zakończy marjańska impreza karnawałowa oraz wyjście do kina.

 

Turnus 2
Termin: 21.02-25.02.2022
Temat: W warsztacie artysty

Druga część zimowych ferii to gratka dla miłośników sztuki i swobodnej twórczości. Maski i rzeźby wykonane z papieru mâché, pudełka i zakładki ozdobione techniką decoupage, malowanie toreb, dekoracje do dziecięcego pokoju wykonane techniką string art, malowanie mandali za pomocą dot art to tylko ułamek wielu technik, z którymi zmierzymy się podczas półkolonii w warsztacie artysty. W programie spacer po Gliwicach z przewodnikiem, odwiedziny w lokalnych galeriach sztuki oraz pracowniach artystów. Tydzień zakończy wyjście do kina.

 

Sprawdź regulamin, umowę oraz klauzulę RODO.
Zapoznaj się z informatorem na temat COOLturalnych Ferii 2022.

 

Gdzie odbywają się półkolonie?

W Stacji Artystycznej Rynek, Rynek 4-5 (pierwsze piętro nad Empikiem) w Gliwicach

 

Dla kogo?

Dla dzieci w wieku 7-12 lat.

 

Informacja o zapisach oraz programie:

Informacji o COOLturalnych Feriach udzielamy pod numerem telefonu: +48 504 676 972 w godzinach (10:00-17:00) lub mailowo: zapisysar@gmail.com. Informacji udzielamy również na miejscu (godziny otwarcia Stacji Artystycznej Rynek w dni robocze: 10:00-20:00).

 

Aby zapisać dziecko:
Wyślij mail na adres: zapisysar@gmail.com
W tytule wiadomości wpisz „Coolturalne Ferie 2022”.
Załącz kartę kwalifikacyjną uczestnika: karta kwalifikacyjna DOC / karta kwalifikacyjna PDF

Koszt:
450 zł brutto za uczestnika
Numer konta: 69 1240 1343 1111 0010 6779 4493
Tytułem: Imię i nazwisko dziecka – Coolturalne Ferie 2022 (numer turnusu)

Terminarz płatności:
100 zł brutto – bezzwrotny zadatek płatny do 5 dni od dokonania zgłoszenia (telefonicznego lub drogą mailową).
Zadatek zwracamy tylko w przypadku odwołania półkolonii, choroby lub udokumentowanej kwarantanny. Jeśli potrzebujesz faktury, poinformuj nas PRZED dokonaniem płatności.
350 zł brutto – płatne najpóźniej do 7 dni przed rozpoczęciem turnusu

Honorujemy Bon Turystyczny oraz Kartę Dużej Rodziny, PGG family. W przypadku płatności Bonem Turystycznym w sytuacji rezygnacji, choroby i szeroko rozumianego nieuczestnictwa organizator nie zwraca opłaty w formie gotówki. Opłatę dokonaną Bonem można przenieść na warsztaty lub na półkolonie letnie.

W ramach kosztów zapewniamy:

  • opiekę wykwalifikowanych animatorów,
  • poczęstunek, herbatę/napój,
  • ciepły posiłek,
  • materiały niezbędne do uczestniczenia w zajęciach manualno-plastycznych,
  • polisa NNW.

Projekt dofinansowany z budżetu Miasta Gliwice.