Masz pytania?

Zadzwoń: 500 170 518

TRENING MENTALNY – wyznaczanie celów

 

Dzisiejsze WIDEO z treningiem mentalnym dotyczy wyznaczania celów oraz zasad, które sprzyjają ich realizacji. Zawodnicy i zawodniczki poznają Model SMART i będą mieli możliwość przećwiczenia go w wyznaczaniu własnych celów treningowych do końca wakacji 2021.

 

PLIK, w którym możemy zdefiniować własne cele.

 

Mamy dla Was zbiór inspirujących historii osób, które pokonując trudności osiągały swoje cele bądź redefiniowały czym jest dla nich sukces (PLIK z polecanymi filmami fabularyzowanymi, dokumentalnymi oraz książkami).

 

Polecamy również MUZYKĘ, która wzmacnia koncentracje w trakcie nauki.

 

DLA RODZICÓW

 

PODCAST ,,Świadomy rodzic młodego sportowca” – Monika Pyrek rozmawia z Weroniką Nowakowską – biathlonistką, trenerką rozwoju osobistego oraz mamą bliźniaków.

 

 

TRENING MOTORYCZNY

 

Paweł Dryk pokazuje ĆWICZENIA z rozciągania statycznego dla piłkarzy (i nie tylko). Polecane do wykonywania w każdy wolny dzień nietreningowy w celu zwiększenia mobilności.

 

ĆWICZENIA ruchowe dla przedszkolaków od naszych partnerów z Ruchowego Przedszkola SAV Junior.

 

DLA RELAKSU

 

FILM o motywacji i pasji dla całej rodziny, a w szczególności dla najmłodszych. Niepozorny chłopiec musi uratować swoje miasteczko przed niesympatycznym mistrzem piłki nożnej, a pomogą mu w tym ożywione figurki z piłkarzyków.