Masz pytania?

Zadzwoń: 500 170 518

TRENING MOTORYCZNY – narzędzie z zakresu wspierania samego siebie

„Uważaj co do siebie mówisz, bo możesz siebie słuchać” – dzisiejszy trening mentalny online dotyczy narzędzia z zakresu wspierania samego siebie. Jest nim dialog wewnętrzny, a więc wykorzystanie tego, że możemy być dla siebie samych najlepszym wsparciem – jeśli nauczymy kierować swoja uwagę na sprzyjające myśli, słowa w naszej głowie.

Podstawą treningu jest WIDEO przygotowane przez psychologa sportu, Ewę Serwotkę.

Do wideo dołączony jest KONSPEKT, dzięki któremu można rozwinąć świadomość dotyczącą dialogu wewnętrznego.

 

TRENING MOTORYCZNY – stabilizacja kolan

Polecamy Wam serię ĆWICZEŃ związanych z ważną dla sportowców stabilizacją kolan. Źródło: Centrum Fizjoterapii i Masażu Leczniczego Fizjoidea.

 

FILM NA DZIŚ – Mariusz Czerkawski „21”

Mariusz Czerkawski „21” to dokument NON PROFIT. Produkcja opowiada o tajemnicach hokejowej szatni, przedstawia jej faktyczne problemy i pokazuje jakie trudy musi pokonać zawodowy hokeista trafiając w jej sam środek.

 

DLA NAJMŁODSZYCH ZAWODNIKÓW I ICH RODZICÓW

Nasza propozycja to SETKA GAME, czyli gra służy do ćwiczenia umiejętności koncentracji. Aby rozpocząć grę wybierz wariant gry i naciśnij przycisk START. Po rozpoczęciu gry na ekranie pojawią się liczby od 01 do 100 ułożone w losowy sposób. Celem gry jest zaznaczenie wszystkich liczb we właściwej kolejności w jak najkrótszym czasie.