Masz pytania?

Zadzwoń: 500 170 518

Drodzy Rodzice,

mijały kolejne dni, kiedy my – trenerzy oraz sztab nie mogliśmy się spotykać i prowadzić zajęć.  Przez ten czas obniżyliśmy składki członkowskie (50 zł za marzec, kwiecień i czerwiec) lub wycofaliśmy (maj). Cały czas przesyłamy materiały Domowego Treningu Mentalnego, przykładowych ćwiczeń itp. Staraliśmy się ten czas poświęcić na przygotowanie się do ligi i treningów. Obecnie wchodzimy w fazę, gdzie będziemy mogli spokojnie trenować. Chętnych zapraszamy do stopniowego powrotu do aktywności sportowej. Treningi piłkarskie wracają na boisko Orkana. Czekamy jeszcze na informacje od hal sportowych i wracamy na ścianki. Z każdym z trenerów współpracujemy dalej. Zakupiliśmy w tym czasie nowy sprzęt do zajęć motorycznych (dla obu sekcji). Czekamy na rozstrzygnięcie programu KLUB oraz Śląskiego Budżetu Obywatelskiego, gdzie uwzględniliśmy środki na nowe sprzęty, materiały i przebudowę.  Pomimo odwołania zawodów oraz ligi, plany są dalej aktualne i przygotowujemy się do dalej – do kolejnego sezonu. Czekamy na decyzje PZPN, PZA i LZS i będziemy działać dalej według zaleceń.

Zapisy na letnie obozy do Podlesic oraz półkolonie są aktualne!

http://www.gtwgliwice.pl/obozy-i-kolonie.html

Planujemy również Orkana Campus (popołudniowe treningi każdego dnia). Przypominamy, że wystawiamy faktury i zaświadczenia o dofinansowanie z zakładów pracy. Będzie można (jak wejdzie w życie) zrealizować u nas Bon Turystyczny. Obozy i półkolonie uzyskały zgodę kuratorium oświaty, a wszyscy uczestnicy będą ubezpieczeni od NNW. Serdecznie zapraszamy po tak długiej przerwie na letnie wyjazdy. Można też z powodu COVID płacić za obóz w dogodnych ratach, aż do dnia wyjazdu (w tym wypadku prosimy o kontakt na d.opoka@gtwgliwice.pl).

 

Mamy nadzieję, że uda się nam wspólny wyjazd 13 czerwca 2020 do Jury oraz wielki festyn rodzinny 5 września 2020. Szczegóły wkrótce. Tym rodzicom, którzy jeszcze nie rozliczyli podatku przypominamy o możliwości przekazania nam 1% podatku: KRS 0000203503.

 

Pozdrawiamy,
Stowarzyszenie GTW