Masz pytania?

Zadzwoń: 500 170 518

 
 
 
Stowarzyszenie GTW chce podjąć się przetransferowania dobra w postaci sprzętu komputerowego od tych co mają go w nadmiarze, do tych którzy go nie mają, a jest im niezbędny do nauki.
 
Co więcej, firma PCStore przeprowadzi profesjonalny refurbishment podarowanych komputerów, wyczyści je lub zrobi jeden z dwóch. PCStore zajmie się Waszymi komputerami, monitorami, drukarkami, klawiaturami, myszami i laptopami. Wy będziecie mogli zrobić porządek i zyskać trochę miejsca, a dzieciaki, które nie mają na czym odrabiać szkolnych zadań dostaną sprzęt do pracy. Win-win!
 
 
JAK TO DZIAŁA?
 
Dla darczyńców.
Organizatorem inicjatywy jest Stowarzyszenie GTW z siedzibą w Gliwicach przy ul. Zwycięstwa 1/1 we współpracy z firmą PCStore oraz Stacją Artystyczną Rynek oraz wsparciem Super Bajtla.
Darczyńca powinien przejrzeć swój domowy sprzęt – przyjmiemy od Ciebie komputery, drukarki, laptopy, myszy, klawiatury i monitory, ale też podzespoły komputerowe.  
Sprzęt komputerowy możesz pozostawić w dwóch miejscach:
PCStore, ul. Jagiellońska 9 w Gliwicach
od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-16:00
Stacja Artystyczna Rynek, Rynek 4-5 w Gliwicach (nad Empikiem)
poniedziałek, środa i czwartek, godz. 9:00-13:00
W momencie przekazywania nam sprzętu komputerowego podpiszemy umowę przekazania darowizny rzeczowej.
WZÓR UMOWY DAROWIZNY
Podarowany sprzęt trafi do serwisu PCStore, w którym nieodpłatnie zajmą się nim profesjonaliści – przeprowadzą refurbishment, wyczyszczą go, złożą kilka komputerów w jeden. Pozostały sprzęt, który okaże się niezdatny do użytku zostanie przekazany do profesjonalnej ekologicznej utylizacji.
 
Dla potrzebujących.
Jeśli w Twoim domu brakuje sprzętu, na którym dziecko mogłoby się uczyć skontaktuj się z nami pod adresem: nabory@gtwgliwice.pl. W tytule wiadomości wpisz „Ogarniamy komputery”. Opisz w kilku słowach swoją sytuację i przede wszystkim napisz czego brakuje – czy podstawowego komputera, czy może to tylko monitor lub drukarka.
Przeanalizujemy wszystkie potrzeby oraz informację o sprzęcie, który do nas napływa i odezwiemy się, jeśli będziemy mogli przekazać Ci potrzebny sprzęt. Spotkamy się w Stacji Artystycznej Rynek lub PCStore.
Podpiszemy z Tobą umowę użyczenia na okres do końca roku szkolnego tj. do 26 czerwca 2020. Po tym okresie podarowany sprzęt wróci do Stowarzyszenia GTW, które wykorzysta go do pracy z dziećmi w Placówkach Wsparcia Dziennego czy Centrum Rozwoju Dzieci i Młodzieży Bumerang: www.gtwgliwice.pl/wychowanie.
WZÓR UMOWY UŻYCZENIA
 
 
Win-win!
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu.
e-mail: nabory@gtwgliwice.pl