Masz pytania?

Zadzwoń: 500 170 518

W sobotę, 11 stycznia, w godz. 11:00-18:00 wszystkich Klientów Galerii zapraszamy na aukcję charytatywną unikalnych przedmiotów i atrakcji.

Całość dochodów z aukcji zostanie przekazana na rzecz WOŚP.

 

Gościem specjalnym tego dnia będzie finalista 8 edycji The Voice of Poland Michał Szczygieł. Chętni goście będą mogli zrobić sobie wspólne zdjęcie i wziąć autograf od naszej gwiazdy. Całość imprezy zostanie uwieńczona występem Michała.

 

W sobotę wolontariusze sztabu 335 przy Stowarzyszeniu GTW Gliwice będą kwestowali z orkiestrowymi puszkami i identyfikatorami.

 

28 finał WOŚP zapowiada się naprawdę gorąco!

 

PARTNERZY I NAGRODY NA LICYTACJI:
ZenON 1 voucher o wartości 399 zł 1,5h, dla 7-10 osób
Stary Hangar karnet na 1 miesiąc OPEN do klubu, voucher na 3 h gry w squash’a dla dwóch osób, tygodniową wejściówkę do klubu
Clan City 2 zestawy z voucherami na język angielski
Process Fitness 5 zaproszeń (dwuosobowych) na zajęcia AQUA FITNESS z datą ważności do 31 stycznia 2020. Wartość zaproszenia 40 zł, karnet na zajęcia Aqua FITNESS o wartości 74 zł
My Fitness Place 10 karnetów miesięcznych do klubu – karnet obejmuje korzystanie z wszystkich zajęć fitness, spotkanie z trenerem personalnym oraz nielimitowaną ilość wejść w ciągu miesiąca. Karnet o wartości 139 zł.
Interskills Voucher na Paintball (każdy 10cio osobowy)
Hotel Restauracja Trzy Światy // Spa & Wellness Rajska WySpa voucher na pobyt w SPA dla dwojga, voucher na masaż relaksacyjny godzinny, voucher na kolację z kieliszkiem wina dla dwojga (zupa + danie główne)
Victoria Day Spa Luxury voucher „Ceremonia SPA” aromatyczny peeling wraz z masażem całego ciała ciepłym masełkiem Shea, ekskluzywny zabieg liftingujący na twarz, szyję oraz dekolt Icoone wraz z indywidualnie dobraną pielęgnacją
Trendy Hair Fashion pakiet fryzjerski: konsultacja ze stylistą, strzyżenie, koloryzacja oraz pielęgnacja
Szyb Maciej zaproszenie (podwójne) na zwiedzanie Szybu Maciej z Przewodnikiem; zaproszenie o wartości 100zł każde do wykorzystania w Restauracji Szyb Maciej; pakiet gadżetów z Szybu Maciej (monografia, kalendarz, smycz, pocztówki, koszulka, magnes).

 

Zapraszamy. Wstęp wolny!