Masz pytania?

Zadzwoń: 500 170 518

O co chodzi w zawodach Wrak Race? Wystarczy samochód osobowy o wartości nie przekraczającej 1000zł (jeśli jest zasilany gazem LPG zbiornik musi być pusty) i chęć dobrej zabawy – każdy z zawodników ma do przejechania 30 minut po naszym torze. Zwycięzcą zostaje ten uczestnik któremu w tym czasie uda się pokonać jak największą liczbę okrążeń . Startujemy po 12 samochodów – 3 pierwsze miejsca pozwalają na udział w biegu półfinałowym, następnie 18 samochodów startuje w 2ch biegach półfinałowych (po 9 pojazdów 15 minut). Wielki finał to 6 samochodów – po 3 z każdego biegu finałowego.

 

Tym razem ponownie jesteśmy częścią Gliwickiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – czeka nas masa licytacji na rzecz WOŚP , obecni będą również wolontariusze.

 

Licytacje na rzecz WOŚP to m.innymi :

– 3 samochody wraz z wpisowym

– Specjalny Kask WRAK RACE Silesia

Przy wejściu pojawi się stoisko DKMS podczas akcji wszystkie zdrowe osoby w wieku 18-55 lat mogą się bezpłatnie zarejestrować w bazie potencjalnych dawców komórek macierzystych. Zajmuje to tylko chwil, polega na przeprowadzeniu wstępnego wywiadu medycznego, wypełnieniu formularza z danymi osobowymi oraz pobraniu wymazu z błony śluzowej z wewnętrznej strony policzka.

 

Odwiedzą nas członkowie KLUB Projekt Tuner”s – możne będzie podziwiać samochody tuningowane.

Do dyspozycji kibiców będzie WRAK-RACE TAXI!

 

Wzorem poprzedniej edycji: START 10:00 , losowanie numerów startowych od 8:00 – 10:00 .

WRAK-RACE Silesia to mordercze wyścigi samochodów które „lata świetności” mają już za sobą, a ich wartość nie przekracza 1000zł. Każdy z zawodników ma do pokonania 15 minut na naszym torze w biegu kwalifikacyjnym, po którym odbywają się 15-minutowe półfinały i emocjonujący finał.

 

Zgodnie ze zwyczajem przed finałem odbędzie się 15 minutowy bieg „ostatnie tchnienie” – dla zawodników którzy nie zakwalifikowali się do półfinałów.

 

WRAK-RACE Silesia to nie tylko zawody sportowe, staramy się wnieść swój wkład w bezpieczeństwo na drogach , współpracujemy również z fundacją DKMS – pokonajmy nowotwory krwi ,a dla chętnych krótkie acz przydatne szkolenia z zakresu pierwszej pomocy.

 

Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych!

Dla kibiców wstęp 10zł , dzieci do lat 13 bezpłatnie Zapraszamy!

Program imprezy: http://www.wrak-race.pl/dla-prasy/