Masz pytania?

Zadzwoń: 500 170 518

W związku z zakończeniem umów z miastami Gliwice oraz Pyskowice (z dniem 31 grudnia 2019) na zadania „Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży we wspinaczce sportowej w Gliwicach” (grupa PRO Team oraz Sportowo-Górska) oraz „Szkolenie sportowe we wspinaczce sportowej w Pyskowicach” (wszystkie grupy) informujemy, że nie będziemy kontynuować w 2020 roku zajęć szkoleniowych w wyżej wymienionych grupach.
 
Zarząd podjął decyzję w oparciu o ostatnie kilka miesięcy, które pokazały m.in. rozbieżność między wizją dyrektora/trenera Mateusza Nawratka a Stowarzyszenia GTW, co do rozwoju i kierunków działania Akademii Wspinaczki, znaczący spadek liczby zawodników w poszczególnych sekcjach oraz bardzo mocne obniżenie się w rankingach PZA w stosunku do lat poprzednich. 
 
Sekcje w Pyskowicach ma prowadzić MOKiS, w tej sprawie proszę o kontakt z kierownikiem Hali.
 
Jeżeli chodzi o szczegółowe informacje w sprawie decyzji Zarządu jestem do dyspozycji. GTW, w przypadku zainteresowania, wyraża gotowość uruchomienia dalszego szkolenia z nowym trenerem od 26 stycznia (po feriach) dla grup w Gliwicach i Pyskowic (treningi na Jasnej i na Chwyciarnii).
 
W imieniu Zarządu,
Dariusz Opoka 
tel.: 500 170 516