Masz pytania?

Zadzwoń: 500 170 518

Pod ścianą stanęło 89 zawodników, w tym 9 z GTW Akademii Wspinania: Milena Ciechanowska, Patrycja Aksman, Martyna Ciechanowska, Martyna Bąk, Amelia Kopel, Mateusz Panenka, Bartosz Ciesielski, Szymon Bochenek, Jan Kroszka oraz trenujący u nas, ale reprezentujący inny klub Justyna Dziuba (KWS Klif Tarnowskie Góry) i Kacper Wosz (KS Skarpa Bytom).

 

Do przejścia były dwie drogi, które wyłoniły ośmiu finalistów w każdej kategorii. Z GTW do finałów awansowały tylko dziewczyny: Milena, Patrycja i obie Martyny.

 

Ależ były emocje! W Młodzikach drogi okazały się zbyt proste i o zwycięstwie zadecydował czas. Milena Ciechanowska zdobyła złoto wyprzedzając swoją koleżankę jedynie o 3 sekundy. W pozostałych kategoriach drogi odpowiednio rozstawiły zawodników. Martyna Ciechanowska zdobyła brąz, a Patrycja Aksman zajęła 4 miejsce!

 

Oto nasze wyniki:

Milena Ciechanowska, 1 miejsce, kat. Młodziki;

Martyna Ciechanowska, 3 miejsce, kat. Junior Młodszy

Patrycja Aksman, 4 miejsce, kat. Junior Młodszy

Martyna Bąk, 7 miejsce, kat. Junior

Mateusz Panenka, 14 miejsce, kat. Młodzicy

Jan Kroszka, 14 miejsce, kat. Junior Młodszy

Bartosz Ciesielski, 15 miejsce, kat. Junior Młodszy

Amelia Kopel, 16 miejsce, kat. Junior Młodszy

Justyna Dziuba, 16 miejsce, kat. Młodzicy

Szymon Bochenek, 17 miejsce, kat. Junior Młodszy

Kacper Wosz, 19 miejsce, kat. Młodzicy

 

Wielkie gratulacje za wyniki! Dziękujemy trenerom: Tymonowi Walińskiemu i Mateuszowi Nawratkowi oraz licznie przybyłym rodzicom za wsparcie i doping podczas zawodów.

 

Jak na razie nasi zawodnicy trenują na zaprzyjaźnionych ściankach w Gliwicach, Bytomiu, Katowicach i Tarnowskich Górach. Mamy wielką nadzieję, że już niedługo będziemy mogli odbywać treningi na Hali Gliwice – liczymy na to!

 

Zapraszamy do oglądania GALERII ZDJĘĆ z tego wydarzenia.