Masz pytania?

Zadzwoń: 500 170 518

Muzykę na płytę współtworzyli między innymi: Watzek Wawrzyniak, niemiecki kolektyw producencki Oneness Records oraz Riddim Bandits. Wszystkie teksty na płycie są autorstwa Damiana Syjonfama (Damian Skoczylas).Gościnnie na płycie zaśpiewają: Mesajah, Pablopavo, Paprodziad.

Damian o nadchodzącej płycie mówi tak:

„Świat bardzo szybko zbliża się do granicy, po której przekroczeniu, ludzie ze swoją radością, smutkiem, złością i wszystkimi uczuciami, które nadają życiu sens – nie będą już nic znaczyć. Dlatego wrócimy do miejsca w którym wszystko się zaczęło, zbudujemy wszystko na nowo. Tak naprawdę ten proces już się rozpoczął. Jaki to będzie świat, to zależy tylko i wyłącznie od nas. Muzyka ma dawać ludziom przyjemność, ukojenie, zabierać ich do miejsc za którymi tęsknią ich serca. Takie jest przesłanie tej płyty. Posłuchaj może okaże się że i Ty na niej jesteś.”

 

o artyście:

Pierwsze kroki stawiał w zespole Natura, z którym nagrał płytę „Wielki Haj”.

Pracując w Wielkiej Brytani, chłona muzykę z Afryki, Karaibów i Eurpoy Wschodniej. Po powrocie do kraju został wokalistom zespołu ComeYah, z którym wydał kultową dziś płuytę „Na wschód”.

Po rozpadzie zespołu zaczął solową karierę. Pierwszy album „Wracam do domu” został świetnie przyjęty przez słuchaczy a Damian wystąpił na wszystkich festiwalach reggae w kraju oraz zagrał kilkadziesiąt koncertów w klubach. 29.01.2016 to data premiery drugiego albumu.  

 

Koncert promujący nową płytę „To co było, to będzie”.

Gliwice, CKS Mrowisko, ul. Pszczyńska 85

g. 19:00, bilety 28/35

 

https://www.facebook.com/events/223530427978595