Nikt nie pęka wszyscy walczą
1,5%
1,5%
O nas
Zarząd
Opublikowano: 28.02.2022
ZARZĄDZANIE OPERACYJNE
 
Agnieszka Jagła  - Wiceprezes
Współzałożycielka Stowarzyszenia GTW. Za swoją działalność otrzymała nagrodę „Koordynator Bliski Wolontariuszom” od Prezydenta Miasta Gliwice. Absolwentka pedagogiki. Działała w Hufcu Ziemi Gliwickiej ZHP, Centrum Inicjatyw Społecznych oraz w Stowarzyszeniu „Wyspa w Mieście”.
W GTW odpowiada za biuro organizacji, sprawuje nadzór nad księgowością, kadrami, pozyskiwaniem i rozliczaniem dotacji.
 
Marek Niewiarowski - Wiceprezes
Przez długi okres przewodniczący zespołu branżowego ds. Kultury w Gliwicach. Od lat organizuje Festiwal "Winter Reggae" oraz "Punk Generation". Animator życia kulturalnego, wydawca i właściciel firmy ZIMA Records oraz Czasopisma "Free Colours"
W GTW nadzoruje działalność kulturalną, odpowiada za rozwój projektów kulturalnych oraz organizację koncertów i festiwali.
 
DZIAŁANIA ROZWOJOWE, FUNDRAISING
 
Dariusz Opoka - Prezes 
Współzałożyciel Stowarzyszenia GTW, za swoja działalność otrzymał liczne nagrody i wyróżnienia. Instruktor ZHP, instruktor i trener sportowy /piłka nożna, survival, sztrzelectwo/. Prowadzi wałsną firmę SCOUT. Doświadczenie w organizacjach zdobywał także w Stowarzyszniu "Wyspa w Mieście", Centrum Inicjatyw Społecznych oraz Domu Aniołów Stróżów. 
W GTW odpowiada za strategię, rozwój, za współpracę z otoczeniem oraz współpracę międzynarodową. Reprezentuje GTW w instytucjach, federacjach czy związkach sportowych. Nadzoruje przedsiębiorstwo Społeczne GTW Team Sp. z o.o.
 
KOMISJA REWIZYJNA
 
Sebastian Wilk - Przewodniczący
Przedsiębiorca. Za swoją działalność otrzymał tytuł "Biznesowy Dobroczyńca Roku" od Prezydenta Miasta Gliwice. Zaangażowany w finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gliwicach, były harcerz Hufca Ziemi Gliwickiej ZHP.
 
Szymon Juśków - Sekretarz
Członek Stowarzyszenia od początku jego powstania, przez 10 lat odpowiadał za organizację Festiwalu Filmów GOFFR oraz za działalność sekcji filmowej w GTW. Pracownik Urzędu Miasta Knurów. 
 
Tomasz Ciechanowicz - Wiceprzewodniczący
Trener sekcji wspinaczkowej, animator i organizator sportowy. Prezes Okręsgowego Sląskiego Związku Wspinaczkwego. laureat nagrody Wolontariusz Roku przeznanej przez Prezydenta Miasta Gliwice
 

 

Hydeparknews
Scout logo
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w KAtowicach
ZENonVR
DG KOMP
Fotograf Radosław Czapla
Karta Dużej Rodziny
PTiM
Fluor
Amazon
PPG
FineArt
Miasto
Zapisz się do newslettera
aby dowiedzieć się więcej!
zapisz się
wypisz się