Masz pytania?

Zadzwoń: 500 170 518

Trener / Trenerka piłki nożnej

Stowarzyszenie GTW to jedna z największych organizacji w Gliwicach. Od lat skutecznie rozwija projekty społeczne, sportowe oraz kulturalne. Nasza organizacja łączy w swoich działaniach obszar wychowania, sportu, kultury oraz edukacji. Współpracujemy z administracją publiczną oraz prywatnymi przedsiębiorcami. Wielokrotnie nasza organizacja oraz poszczególni jej członkowie zostali nagradzani za swoją działalność.

 

Poszukujemy trenerki / trenera do naszej akademii piłki nożnej dziewczyn. Akademia posiada certyfikację PZPN, uczestniczymy w rozgrywkach ligowych. Posiadamy swój obiekt przy ul. Orkana 8 w Gliwicach, który otrzymał licencję do 2025 roku na rozgrywki młodzieżowe.

 

Stowarzyszenie GTW poszukuje 

TRENERA / TRENERKI WSPINACZKI PIŁKI NOŻNEJ

GTW Piastunki Gliwice

Wymiar pracy:

Miejsce pracy:
Wynagrodzenie:

Zadania:

3 h treningów, wyjazdy na turniej (1,5 h x 2 treningi)

Arena Orkana, hala przy ul. Kozielskiej 1 w Gliwicach
60 – 75 zł brutto w zależności od kwalifikacji i doświadczenia
Prowadzenie treningów dla grup dziewcząt GTW Piastunek Gliwice.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Stowarzyszenie GTW (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”