Nikt nie pęka wszyscy walczą
1,5%
1,5%
Kultura
Stacja Artystyczna Rynek

Zapraszamy - Rynek 4, Gliwice (nad salonem Empik) 

 

Stacja Artystyczna Rynek powstała w kwietniu 2013 roku. Prowadzona jest przez Stowarzyszenie GTW w lokalu usytuowanym na gliwickim Rynku. Stowarzyszenie GTW, które wygrało konkurs miejski na prowadzenie działalności kulturalnej stworzyło nowe miejsce na mapie kulturalnej Gliwic. W trakcie dotychczasowej działalności odbyło się wiele wydarzeń imprez i wydarzeń kulturalnych. Skierowane one były do wszystkich grup wiekowych mieszkańców naszego miasta i regionu.

 

Marka jaką jest Stacja Artystyczna Rynek, dzięki szerokiej promocji jest coraz bardziej rozpoznawalna i pozytywnie kojarzona. Mamy osiągnięcia na polu animacji społeczno-kulturalnej lokalnej społeczności. Tworzą się u nas zintegrowane grupy zainteresowań, które ustawicznie się rozszerzają. Dzięki dobrej opinii jaką wyrobiliśmy sobie wśród naszych gości i partnerów, jesteśmy polecani jako silny ośrodek sprzyjający ludziom z pasja, artystom i animatorom. Podtrzymujemy kontakty z zaprzyjaźnionymi organizacjami i artystami oraz nawiązujemy nowe, co sprawia, że mamy bardzo dobrą perspektywę na dalszy rozwój i umacnianie naszej oferty.

 

Zapraszamy wszystkich do aktywnego uczestnictwa w organizowanych przez nas wystawach, wykładach, spotkaniach autorskich, prelekcjach, koncertach, prezentacjach festiwalowych, pokazach filmowych, spektaklach teatralnych, akcjach społecznych jak i wszystkich zajęciach warsztatowych... Zapraszamy również do współpracy!

 

 

 

Zostań z nami w kontakcie lub włącz się w nasze działania jako twórca, odbiorca lub wolontariusz! Zapraszamy!

Hydeparknews
Scout logo
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w KAtowicach
ZENonVR
DG KOMP
Fotograf Radosław Czapla
Karta Dużej Rodziny
PTiM
Fluor
Amazon
PPG
FineArt
Miasto
Zapisz się do newslettera
aby dowiedzieć się więcej!
zapisz się
wypisz się