Nikt nie pęka wszyscy walczą
1,5%
1,5%
Aktualności
Wsparcie od firmy Massive Pixel Creation
Wsparcie od firmy Massive Pixel Creation
Opublikowano: 2022-04-21

Bardzo dziękujemy firmie Massive Pixel Creation przekazała nam laptopy do placówki wsparcia dziennego. 


Laptopy posłużą do działań edukacyjnych naszym podopiecznym - zarówno lokalnym jak i gościom z Ukrainy. Komputery sprawdzą i dostosują nasi przyjaciele z PCStore. Dziękujemy i przybijamy piąteczkę za wspólne działanie!

 

Massive Pixel Creation to Katowicka firma IT, specjalizująca się budowaniu cyfrowych produktów z użyciem nowych technologii mobilnych i internetowych. MPC znane jest z realizacji projektów, które cieszą się uznaniem odbiorców w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Zachodniej Europie czy nawet w Australii.


Jak w każdej rodzimej firmie IT i w tej występuje rotacja sprzętu komputerowego, a wśród wartości firmy jest wspieranie działań charytatywnych. Dlatego decyzja o wsparciu inicjatywy "Ogarniamy komputery" organizowaną przez Stowarzyszenie GTW była dla nich naturalnym krokiem.


Jako firma, w ramach autorskiego programu MPC Charity, corocznie wspierają Szlachetną Paczkę, domy dziecka czy wybrane inicjatywy przez naszych pracowników. W 2021 roku wzbogacili inicjatywę o program Type2Help, gdzie aktywizują pracowników, do dzielenia się wiedzą ekspercką na łamach bloga firmowego, a za każdy dostarczony artykuł, jako firma przekazują odpowiednią kwotę do puli, która później jest przekazana na wybraną akcję charytatywną.

Hydeparknews
Scout logo
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w KAtowicach
ZENonVR
DG KOMP
Fotograf Radosław Czapla
Karta Dużej Rodziny
PTiM
Fluor
Amazon
PPG
FineArt
Miasto
Zapisz się do newslettera
aby dowiedzieć się więcej!
zapisz się
wypisz się