Nikt nie pęka wszyscy walczą
1%
1%
Aktualności
Nowe wyzwania Piastunek!
Nowe wyzwania Piastunek!
Opublikowano: 2021-12-27

W drugiej fazie eliminacji do Młodzieżowych Mistrzostw Polski Piastunki na swojej drodze spotkają Skrę Częstochowa, Unię Opole oraz Ślęzę Wrocław. Druga część eliminacji została zaplanowana na 22-23 stycznia. W przypadku awansu, w połowie lutego gliwiczanki zagrają w III fazie. 


"Jak widać po eliminacjach w rozgrywkach jest dużo zespołów, a żeby trafić do finałów trzeba wyjść z trzech faz eliminacji (12-14 meczy). Tam żeby wyjść do fazy play off trzeba rozgegrać trzy grupowe mecze. Zdobycie medalu Mistrzostw Polski w młodzieżowych kategoriach kobiecych jest bardzo trudne. Do rozegrania jest około 20 meczy." - mówi Darek Opoka, prezes GTW, pomysłodawca reaktywacji Piastunek.
 
Zespół do lat 15 oprócz eliminacji będzie reprezentował Śląsk w prestiżowym turnieju "Piłkarska Kadra Czeka" oraz rozegra eliminacje w Halowej Lidze Podokręgu Zabrze. Zespół do lat 10 kolejny raz awansował do Śląskich Finałów Turnieju Tymbark. Każda dziewczyna, która ma ochotę zagrać, spróbować swoich sił jest mile widziana na zajęciach. Treningi odbywają się w każdy wtorek, czwartek oraz piątek w hali przy ul. Kozielskiej 1. Szczegóły:
Hydeparknews
Scout logo
Miasto Glwiice
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w KAtowicach
ZENonVR
Śląska Akademia Futbolu
DG KOMP
Fotograf Radosław Czapla
Karta Dużej Rodziny
PTiM
Fluor
Amazon
PPG
FineArt
Zapisz się do newslettera
aby dowiedzieć się więcej!
zapisz się
wypisz się