Nikt nie pęka wszyscy walczą


O nas
Zarząd
Opublikowano: 29.06.2019

Zarzadzaniem operacyjnym zajmuje się zarząd w składzie:

 

Agnieszka Musiał  - Wiceprezes

 

Współzałożycielka Stowarzyszenia GTW. Za swoją działalność otrzymała nagrodę „Koordynator Bliski Wolontariuszom” od Prezydenta Miasta Gliwice. Absolwentka pedagogiki. Działała w Hufcu Ziemi Gliwickiej ZHP, Centrum Inicjatyw Społecznych oraz w Stowarzyszeniu „Wyspa w Mieście”.

 

W GTW odpowiada za biuro organizacji, sprawuje nadzór nad księgowością, kadrami, pozyskiwaniem i rozliczaniem dotacji.

 

Marek Niewiarowski - Wiceprezes

 

Przez długi okres przewodniczący zespołu branżowego ds. Kultury w Gliwicach. Od lat organizuje Festiwal "Winter Reggae" oraz "Punk Generation". Animator życia kulturalnego, wydawca i właściciel firmy ZIMA Records oraz Czasopisma "Free Colours"

 

W GTW nadzoruje działalność kulturalną, odpowiada za rozwój projektów kulturalnych oraz organizację koncertów i festiwali.

 

 

 

Działania rozwojowe, fundraising

 

Dariusz Opoka - Prezes 

 

Współzałożyciel Stowarzyszenia GTW, za swoja działalność otrzymał liczne nagrody i wyróżnienia. Instruktor ZHP, instruktor i trener sportowy /piłka nożna, survival, sztrzelectwo/. Prowadzi wałsną firmę SCOUT. Doświadczenie w organizacjach zdobywał także w Stowarzyszeniu GIGANT, Centrum Inicjatyw Społecznych oraz Domu Aniołów Stróżów. 

 

W GTW odpowiada za strategię, rozwój, za współpracę z otoczeniem oraz współpracę międzynarodową. Reprezentuje GTW w instytucjach, federacjach czy związkach sportowych. Nadzoruje przedsiębiorstwo Społeczne GTW Team Sp. z o.o.

 

 

Nadzór i kontrolę sprawuje Komisja (Rada) w składzie:

 

Sebastian Wilk - przewodniczący

 

Właściciel PC Store Group, zaangażowany w finaly Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy w Gliwicach, były harcerz Hufca Ziemii Gliwickiej ZHP. Za swoją działalność otrzymał tytuł "Biznesowy Dobroczyńca Roku" od Prezydenta Miasta Gliwice. 

 

Szymon Juśków - sekretarz

 

Członek Stowarzyszenia od początku jego powstania, przez 10 lat odpowiadał za organizację Festiwalu Filmów GOFFR oraz za działalność sekcji filmowej w GTW. Pracownik Urzędu Miasta Knurów. 

 

Krzysztof Hulak - wiceprzewodniczący

 

Członek Stowarzyszenia GTW, członek komisji rewizyjnej Śląskiej Akademii Futbolu, absolwent AWF Katowice. Trener i animator życia sportowego w Gliwicach.  

Hydeparknews
Undicom strony internetowe logo
Scout logo
Miasto Glwiice
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w KAtowicach
ZENonVR
Śląska Akademia Futbolu
DG KOMP
Piłkolandia - zabawy piłkarskie dla dzieci
19 Gliwicka Drużyna Harcerska
Zapisz się do newslettera
aby dowiedzieć się więcej!
zapisz się
wypisz się