Nikt nie pęka wszyscy walczą

Gliwickie Lato w Mieście
Kreatywne Wakacje
Opublikowano: 26.06.2018

 

W ramach Gliwickiego Lata w Mieście odbędą się warsztaty Kreatywne WAKACJE. Koszt zajęć 100 zł od osoby. Pozostała kwota 150 zł jest pokrywana w ramach dotacji przez Samorząd Miasta Gliwice.  

 

Miejsce:

Centrum Rozwoju Dzieci i Młodzieży BUMERANG, I piętro, ul. Lipowa /CH FORUM/

 

Wiek

6- 13 lat 

 

Terminy:

 

2-6 lipca - Warsztaty Taneczne, prowadzenie Kimi Łagowsaka, tancerka, uczestniczka Festiwali i warsztatów w całej Polsce oraz Europie. 

 

Wspaniałą okazja aby spędzić aktywnie czas wolny podczas wakacji i poznać różne tańce oraz style taneczne. Kimi gwarantuje wysoką jakość. 

 

9-13 lipca oraz 30 lipca - 3 sierpnia 2018 - Warsztaty Gier Planszowych, prowadzenie Tomasz Solga z Wydawcnictwa Gier Planszowych. 

 

Pora na przygodę w kolorowym i różnorodnym świecie pełnym gier planszowych! W nadchodzącym tygodniu staniemy się kapitanami łodzi podwodnych i statków kosmicznych, wybudujemy własne miasta, zaprojektujemy ogródki, pomożemy wiewiórkom przygotować się do zimy, a to wszystko zrobimy nie opuszczając Gliwic. Niech Was nie zwiodą stereotypy, na zajęciach będziemy grać tylko w najnowsze gry naszych rodzimych wydawnictw. Będą kalambury, skojarzenia, trochę logicznego myślenia, trochę zapamiętywania i co najważniejsze tona świetnej zabawy!  

 

6-10 sierpnia - Warsztaty Turystyczne - Krajoznawcze, prowadzenie Dariusz Opoka z Fundacji Rozwoju Sportu i Turystyki, pilot wycieczek, instruktor ZHP. 

 

Turystyka wpływa na wszelkie rodzaju zachowania dzieci i młodzieży. W tym tugodniu poznamy Gliwice oraz powiat gliwicki z róznych ciekawych perspektyw. Warsztaty będa przeprowadzane w formie mini wycieczek i mini projektów turystycznych. Po każdym dniu zrobimy podsumowanie. Wspólnie będziemy przygotowywać plan i harmonogram wycieczek. 

 

Odpłatności

 

W ramach odpłatności za udział w projekcie:

- opieka wychowawcy

- opieka prowadzącego zajęcia

- ubezpieczenie

- ciepły posiłek oraz przekąski

- bogaty program zajeć

 

100 zł należy wpłacić na konto:

Stowarzyszenie GTW 69 1240 1343 1111 0010 6779 4493 /Bank PEKAO S.A/

kwota jest bez zwrotna w przypadku rezygnacji. 

Tytuł: imię, nazwisko - termin - Lato w mieście

 

zapisy

d.opoka@gtwgliwice.pl; 500 170 516 

 

siodemka
Hydeparknews
PCSTORE komputery
Undicom strony internetowe logo
Scout logo
Bazaimprez logo
E-druk
pcstore gaming arena
Miasto Glwiice
smart managment
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w KAtowicach
ZENonVR
Zapisz się do newslettera
aby dowiedzieć się więcej!
zapisz się
wypisz się