Nikt nie pęka wszyscy walczą

Akademia Wspinania
Kadra
Opublikowano: 13.03.2019

Mateusz Nawratek

 

Dyrektor sportowy Akademii Wspinaczki GTW, wspinacz, trener, routesetter, instruktor wspinaczki sportowej (uprawnienia państwowe nr 9286/2014), sędzia PZA, prowadzi kursy w skale i na sztucznej ścianie. Absolwent AWF w Katowicach. Ekspert w dziedzinie teorii sportu. Podopieczni to medaliści Mistrzostw Polski i Pucharu Polski. Kiedyś trener KWS Klif, a od 2017r związany na dobre z GTW. Cechuje się dużą energią, a jednocześnie niesłychaną cierpliwością i indywidualnym podejściem do zawodnika. Na swoich zajęciach buduje atmosferę sprzyjającą rozwojowi oraz utrzymaniu wysokiej motywacji. Bezustannie poszerza wiedzę w zakresie elementów wpływających na wynik sportowy, by wykorzystywać ją w praktyce na swoich sekcjach.

 

 

 

Radek Czapla


Wspinacz, operator ścianki wspinaczkowej, pedagog, fotograf. Od lat miłośnik wspinaczki, gór i fotografii. Jako pedagog ze sporym doświadczeniem - praca ponad 10 lat jako psychoterapeuta oraz 5 lat jako lider w ośrodku dla dzieci młodzieży- cechuje się energią i doświadczeniem, a jednocześnie niesłychaną cierpliwością i pozytywnym podejściem do dzieci. Ojciec dwóch wspinających się skarbów. Wspinaczka jako pasja towarzyszy w moim życiu od ponad 20 lat w sferze osobistej, rodzinnej i zawodowej.

 

 

 

Dariusz Opoka

 

Prezes GTW, dyrektor zawodów rangi Pucharu Polski Juniorów w Gliwicach, współorganizator zawodów "Z Ulicy na szczyt" pod Patronatem prof. Jerzego Buzka oraz innych lokalnych zawodów w Gliwicach, Pyskowicach i Gierałtowicach. Były operator ścianki na Sikorniku, instruktor ZHP, członek KW Gliwice i PTTK Gliwice. Posiada odpowiednie uprawnienia do prowadzenia zajęć sportowych i rekreacyjnych. Właściciel firmy SCOUT. Uwielbia turystykę górską oraz rejsy. Dzień zaczyna od śniadania i "Sportu" oraz lokalnych gazet :) Człowiek BackStage, pozyskuje środki, dotacje i organizuje sprawy logistyczne, aby zawodnicy mieli odpowiednie warunki do treningu i zajęć.

 

 

 

 

Tomek Ciechanowski

 

Z powodzeniem łączy pasję wspinaczkową, która towarzyszy mu już od czasów studenckich, z życiem rodzinnym i zawodowym. Skutecznie zaraża nią innych, w tym własną rodzinę. Niezłomnie propaguje aktywność wśród młodych ludzi, umiejętnie zachęca i motywuje.
Na co dzień utrwala piękno z aparatem w dłoni, a także szuka inspiracji i nowych wyzwań w otaczającym świecie.

 

Hydeparknews
Undicom strony internetowe logo
Scout logo
Miasto Glwiice
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w KAtowicach
ZENonVR
Śląska Akademia Futbolu
DG KOMP
Piłkolandia - zabawy piłkarskie dla dzieci
19 Gliwicka Drużyna Harcerska
Zapisz się do newslettera
aby dowiedzieć się więcej!
zapisz się
wypisz się