Nikt nie pęka wszyscy walczą

Akademia Wspinania
Kadra
Opublikowano: 24.01.2020

Radek Czapla


Wspinacz, operator ścianki wspinaczkowej, pedagog, fotograf. Od lat miłośnik wspinaczki, gór i fotografii. Jako pedagog ze sporym doświadczeniem - praca ponad 10 lat jako psychoterapeuta oraz 5 lat jako lider w ośrodku dla dzieci młodzieży- cechuje się energią i doświadczeniem, a jednocześnie niesłychaną cierpliwością i pozytywnym podejściem do dzieci. Ojciec dwóch wspinających się skarbów. Wspinaczka jako pasja towarzyszy w moim życiu od ponad 20 lat w sferze osobistej, rodzinnej i zawodowej. Obecnie pełni funkcję trenera sekcji w Gierałtowicach oraz trenera GTW PRO TEAM B w Gierałtowicach. 

 

 

 

 

Dariusz Opoka

 

Prezes GTW, dyrektor zawodów rangi Pucharu Polski Juniorów w Gliwicach 2014-2006, współorganizator zawodów "Z Ulicy na szczyt" pod Patronatem prof. Jerzego Buzka oraz innych lokalnych zawodów w Gliwicach, Pyskowicach i Gierałtowicach. Były operator ścianki na Sikorniku w latach 2005 - 2007, instruktor ZHP, członek KW Gliwice i PTTK Gliwice. Posiada odpowiednie uprawnienia do prowadzenia zajęć sportowych i rekreacyjnych. Właściciel firmy SCOUT. Uwielbia turystykę górską oraz rejsy. Dzień zaczyna od śniadania i "Sportu" oraz lokalnych gazet :) Pozyskuje środki, dotacje i organizuje sprawy logistyczne, aby zawodnicy mieli odpowiednie warunki do treningu i zajęć. Obecnie pełni funkcję Dyrektora ds. organizacyjnych.

 

 

 

 

Tomek Ciechanowski

 

Z powodzeniem łączy pasję wspinaczkową, która towarzyszy mu już od czasów studenckich, z życiem rodzinnym i zawodowym. Skutecznie zaraża nią innych, w tym własną rodzinę. Niezłomnie propaguje aktywność wśród młodych ludzi, umiejętnie zachęca i motywuje. Na co dzień utrwala piękno z aparatem w dłoni, a także szuka inspiracji i nowych wyzwań w otaczającym świecie. Obecnie pełni funkcję trenera sekcji w Gliwicach. 

 

 

Ewa Serwotka

 

Psycholog sportu GTW Akademia Wspianania. Rekomendowany Psycholog Polskiego Komitetu Olimpijskiego (lata: 2012 i 2015, 2017 – uzyskanie rekomendacji). W swoich działaniach kieruje się podejściem Psychologii w Sporcie Pozytywnym- jest związana z Fundacją Sportu Pozytywnego. Współtwórczyni Modelu i7W służącemu wzrostowi efektywności trenerskiej oraz współautorka ,,Poradnika pozytywnego trenera. Model i7W w sporcie”. Absolwenta psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołeczny (USWPS) WZ Wrocław oraz studiów podyplomowych Psychologia w sporcie pozytywnym na USWPS WZ Sopot. Od 2013 roku w certyfikacji w podejściu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (ukończony II stopień). Współpracuje m.in. z Polskim Związkiem Tenisowym (kadra U14), USWPS, AWF Warszawa, Szkołą Mistrzostwa Sportowego Nobilito, klubem pływackim KS Meduza Pajęczno, Śląską Akademią Futbolu. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Association for Applied Sport Psychology. Na zlecenie Wydawnictwa Wojciech Marzec, wraz z Aleksandrą Zienowicz, napisała książkę „Psychologia osiągnięć dla twórców filmowych”. Czynny uczestnik wielu konferencji naukowych w Polsce i za granicą. 
 
 
 
Hydeparknews
Undicom strony internetowe logo
Scout logo
Miasto Glwiice
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w KAtowicach
ZENonVR
Śląska Akademia Futbolu
DG KOMP
Piłkolandia - zabawy piłkarskie dla dzieci
19 Gliwicka Drużyna Harcerska
Fotograf Radosław Czapla
Zapisz się do newslettera
aby dowiedzieć się więcej!
zapisz się
wypisz się