Nikt nie pęka wszyscy walczą

WOŚP
Imprezy towarzyszące
Opublikowano: 08.01.2020

 

4 stycznia 2020 odbędzie się TURNIEJ FUTSALU NA RZECZ WOŚP pod patronatem Przewodniczącego Rady Miasta Marka Pszonaka.Obecną edycję zagramy na hali CSK Łabędź dzięki współpracy z Radą Osiedla oraz ZSO 2. W turnieju zagra osiem drużyn z Gliwic oraz powiatu gliwickiego. Nagrody indywidualne ufundowała firma ZINA. W obsłudze sędziowskiej jak zawsze wspiera nas GTSPNP Piątka. Każdy uczestnik otrzyma medal oraz serduszko WOŚP.

 

MUSICALOWA KSIĘGA BAJEK to wspaniałe, magiczne widowisko dla rodzin z dziećmi, które odbędzie się 5 styczna 2020 w Arenie Gliwice. Producentem Spektaklu jest Paweł Podgórski. W koncercie oprócz Artystów Warsztatowej Akademii Musicalowej oraz dzieci z Gliwic i okolic wystąpią: Malwina Kusior, Justyna Bojczuk, Marcin Wortmann, Karol Osentowski, Wojciech Rotowski i Paweł Podgórski. Tego dnia razem z Areną Gliwice będziemy kwestować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

 

12 stycznia zapraszamy na specjalną WOŚPową edycję WRAK RACE SILESIA na specjalnym torze przygotowanym na terenie giełdy samochodowej w Gliwicach. Więcej informacji o wydarzeniu na www.wrak-race.pl/dla-prasy/

 

 

11 stycznia w godz. 11:00-18:00 kwestujemy w PARKU HANDLOWYM ARENA razem z Michałem Szczygłem, finalistą VIII edycji The Voice of Poland.

 

 

Hydeparknews
Undicom strony internetowe logo
Scout logo
Miasto Glwiice
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w KAtowicach
ZENonVR
Śląska Akademia Futbolu
DG KOMP
19 Gliwicka Drużyna Harcerska
Fotograf Radosław Czapla
Karta Dużej Rodziny
Zapisz się do newslettera
aby dowiedzieć się więcej!
zapisz się
wypisz się