Nikt nie pęka wszyscy walczą


Aktualności
Gliwiczanie we władzach Śląskiego Okręgowego Związku Wspinaczki Sportowej
Opublikowano: 2019-04-29

W dniu 24 kwietnia odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Śląskiego Okręgowego Związku Wspinaczki Sportowej w Bytomiu. Delegaci wybrali nowe władze naszego regionu oraz rozmawiali o przyszłości i rozwoju wspinaczki sportowej na Śląsku.


Wśród nowych władz naszego regionu jest dwóch gliwiczan – Tomasz Ciechanowski został Prezesem  Zarządu Okręgowego Związku, natomiast Dariusz Opoka wszedł do Komisji Rewizyjnej. Tomasz Ciechanowski jest dyrektorem ds. organizacyjnych Akademii Wspinaczki GTW. To kolejne wyróżnienie i uznanie za pracę, którą wykonuje nasza organizacja na rzecz szkolenia dzieci oraz młodzieży. Obecnie władze regionu, będą przygotowywały harmonogramy zawodów wspinaczkowych, Mistrzostwa Śląska oraz opracują nowe zasady konsultacji kadr wojewódzkich.


Wspinaczka sportowa została włączona w pogram Igrzysk Olimpijskich. Jest szansa, że wspinacze ze Śląska, a może z Gliwic trafią do kadry kraju, szczególnie, że Akademia GTW się rozwija się i szkoli coraz więcej dzieci. Dodatkowo obiekt wspinaczkowy w Arenie Gliwice stwarza możliwość lepszych treningów.


Więcej informacji na stronach:
GTW Akademia Wspinaczki – www.gtwgliwice.pl
Śląski Okręgowy Związek Wspinaczki Sportowej - http://silesiaclimbing.pl/
Polski Związek Alpinizmu – www.pza.org.pl

 

Hydeparknews
Undicom strony internetowe logo
Scout logo
Miasto Glwiice
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w KAtowicach
ZENonVR
Śląska Akademia Futbolu
DG KOMP
Piłkolandia - zabawy piłkarskie dla dzieci
19 Gliwicka Drużyna Harcerska
Zapisz się do newslettera
aby dowiedzieć się więcej!
zapisz się
wypisz się