Nikt nie pęka wszyscy walczą

Aktualności
Wakacje Placówki Wsparcia Dziennego w sercu Jury
Wakacje Placówki Wsparcia Dziennego w sercu Jury
Opublikowano: 2018-08-30

W obozie, który odbył się w sierpniu w Podlesiach w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej wzięło trzydziestu podopiecznych Placówki Wsparcia Dziennego w formie podwórkowej z Gliwic (w dwóch grupach po 15 osób).


W trakcie wyjazdu dzieci wzięły udział w wycieczce do Jaskini Głębokiej, w warsztatach Letniej Szkoły Magii na Górze Birów (m.in. pokazie magika, warsztatach zielarskich i ceramicznych), warsztatach pszczelarskich,. Miały okazję spróbować wspinaczki, penetrowania jaskiń, profesjonalnych treningów piłkarskich, siatkarskich oraz motorycznych. Odbyły się zajęcia z psychologiem sportu Ewą Serwotką. Dzieciaki wzięły udział w warsztatach survivalowych, podczas których uczyły się budowy szałasów, posługiwania się mapą i zachowania w lesie. Program był uzupełniony wycieczkami pieszymi Szlakiem Orlich Gniazd, wejściem na Górę Zborów, zwiedzaniem Zamku w Morsku, wyjściami na basen oraz kąpielisko. Wieczorami uczestnicy oglądali filmy motywacyjno-edukacyjne, brały udział w grach terenowych czy zajęciach sportowych. To był bardzo udany, aktywnie spędzony czas!

 

Obóz odbył się dzięki wsparciu Samorządu Miasta Gliwice, Urzędu Marszałkowskiego, firmie "Węglokoks" oraz Wojewódzkiemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

 

 

 

 

 

siodemka
Hydeparknews
PCSTORE komputery
Undicom strony internetowe logo
Scout logo
Bazaimprez logo
E-druk
pcstore gaming arena
Miasto Glwiice
smart managment
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w KAtowicach
ZENonVR
Zapisz się do newslettera
aby dowiedzieć się więcej!
zapisz się
wypisz się